Lengvo lydinio neįgaliojo vežimėlis LIGHTMAN COMFORT PLUS

 • Lengvo lydinio neįgaliojo vežimėlis LIGHTMAN COMFORT PLUS

  Kodas: 04-045-2/41
  Kaina 550 
  620  Sutaupykite 70 
  Į krepšelį 
  Pristatymas per 3-5 d.d.
 • Universalus, patikimos konstrukcijos lengvo lydinio neįgaliojo vežimėlis LIGHTMAN COMFORT PLUS – vienas tobuliausių modelių neįgaliųjų vežimėlių pasaulyje! Tai puikus pasirinkimas net patiems išrankiausiems!  

  DYDŽIŲ LENTELĖ NUOTRAUKOSE BEI INSTRUKCIJOJE PDF 

   

  Naudojimo instrukcija PDF

  Jis skirtas aktyviems naudotojams iki 125 kg svorio, turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų, pritaikytas naudojimui tiek patalpoje, tiek lauke. Vežimėliu galima savarankiškai judėti sukant metalinius varymo lankus, esančius šalia galinių ratų. Jį gali varyti ir palydovas, naudodamasis stūmimo rankenomis (aukštis keičiamas, 8 – 11 cm), sumontuotomis virš atlošo. Šis modelis turi būgninius stabdžius, leidžiančius lydinčiam asmeniui sulėtinti vežimėlio greitį (ypač leidžiantis nuokalne) arba visiškai užblokuoti galinius ratus, bei gamykloje sumontuotą apsaugą nuo apsivertimo, užtikrintai sumažinančią tokios galimybės riziką, ypač, kai važiuojama įkalne ar nelygiu keliu.

  Galima rinktis net iš 5 skirtingų vežimėlio sėdynės pločių. Apvaliame lipduke ant porankio bei ant metalinės kryžmės, esančios po vežimėlio sėdyne, įrašytas skaičius (pvz. 41) nurodo, kad vežimėlio sėdynės plotis yra 41 cm. Šios judėjimo priemonės rėmas – iš tvirto aliuminio, kitos dalys – iš plastiko, apmušalas – nailoninis. Vežimėlis lengvai suskleidžiamas, išardomas be įrankių, pritaikytas gabenimui. Norėdami išskleisti vežimėlį spauskite sėdynės skersinius į apačią tol, kol sėdynė visiškai išsities. Norėdami suskleisti vežimėlį, pirmiausia, nuimkite arba pakelkite pakojus. Paėmę sėdynę už kraštų kelkite į viršų tol, kol vežimėlis pilnai susiskleis. Norėdami įlipti ar išlipti iš vežimėlio visada pasukite pakojus į šonus ar pakelkite juos į viršų.

  Vežimėlio sėdynė ir atlošas paminkštinti. Atlošo aukštis ir posvyrio kampas, sėdynės aukštis, gylis, svorio centras yra reguliuojami pagal naudotojo poreikius bei įgūdžius. Su „velcro“ juostomis galima keisti atlošo bei sėdynės įtempimą. Porankiai – reguliuojamo aukščio (21 – 28 cm) ir ilgio, atlenkiami nuspaudžiant plastikinius laikiklius, taip užtikrinant patogų persėdimą iš vežimėlio ant kito paviršiaus iš šono. Nuimami, pasukami į šonus, reguliuojamo aukščio (30 – 39 cm) ir pasvirimo kampo pakojai su nuimamu blauzdų palaikymo dirželiu – patogiam persėdimui iš priekinės vežimėlio pusės. Greitos fiksacijos galiniai ratai – pripučiami, nuimami vienu mygtuko paspaudimu. Priekinių ratų dydis – 20x5 cm, galinių ratų – 61x3,5 cm. Vežimėlio ratų padėtį galima keisti. Rimties stabdžiai – iš abiejų vežimėlio pusių. Stovėjimo stabdis privalo būti įjungtas sėdantis į vėžimėlį ar keliantis iš jo, tačiau juo negalima mažinti greičio.

  41/43/46/48/51cm
    

  Maksimali apkrova: 125kg
  Svoris: 20kg
  Bendras aukštis: 82-97cm
  Bendras plotis: 73/70/68/65/63cm
  Bendras ilgis: 102cm
  Sėdynės plotis: 41/43/46/48/51 cm
  Sėdynės gylis: 40-50cm
  Nugaros atramos aukštis: 40-46cm

  Kiekvienas lengvo lydinio neįgaliojo vežimėlis LIGHTMAN COMFORT PLUS gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Vežimėlį rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti.

  Priemonei suteikiama 24 mėnesių garantija (išskyrus priekinius ir galinius ratus) nuo įsigijimo dienos. Vežimėlis yra pristatomas kartoninėje dėžėje, jau paruoštas naudojimui. Išpakavę vežimėlį, išsaugokite dėžę.
     

  Mūsų prekėms galimos kompensacijos bei nemokamas remontas: Daugiau informacijos